Prednosti nábytku

Len tie najlepšie materiály

Výlučne čisté drevo, žiadny odpadový recyklát v nábytku HANÁK! Len nadštandardne kvalitný materiál s certifikáciou CARB Phase 2. V súčasnosti je HANÁK NÁBYTOK jediným výrobcom v Českej republike, ktorý vyrába nábytok práve z tohto certifikovaného materiálu.

Kvalita sa skrýva v každom detaile

Nielen kvalitné materiály, ale aj najmodernejšie technológie opracovania SQUARE-LINE a SLIM-LINE (komplexné uzavretie hrán nábytku proti vode a vodnej pare) robia zo štandardnej kvality kvalitu najvyššiu. Odolnosť korpusov nábytku HANÁK voči vode a vodnej pare je v porovnaní so štandardom 4x väčšia. Každá súčasť nábytku HANÁK sa opracúva s ohľadom na maximálnu presnosť (±0,1 mm) a výslednú funkčnosť.

Zdravie vaše a vašich najbližších

Medzinárodná agentúra pre výskum rakoviny zaradila formaldehyd v roku 2004 na zoznam preukázaných ľudských karcinogénov.
Nábytok HANÁK sa už 26 rokov pravidelne testuje a obsahuje 30x nižšie množstvo formaldehydu, ako stanovuje ČSN/EN.

Prioritou je pohodlie a úžitková hodnota

HANÁK QUATRO 150 je najlepší výškový a šírkový systém, ktorý firma HANÁK NÁBYTOK vyvinula ako prvá v Českej republike
+ optimálna výška pracovnej plochy v kuchyni – už žiadny boľavý chrbát!
+ viac vnútorného priestoru v spodných aj vo vrchných skrinkách
+ parametrická výroba nevie, čo je „atyp“
+ ideálne riešenie priestoru šatníkových skríň a spálňového nábytku
+ interiérové dvere na mieru sú ozdobou každého priestoru

Špičkové povrchy

Unikátne laky HANÁK

+ 100 % stupeň lesku
+ 100 % odolnosť proti vode
+ kompaktne uzavretý povrch
+ teplotná odolnosť –35 °C až 500 °C
+ zdravotne neškodný povrch
+ UV vytvrdzovanie – vysoká pevnosť
+ UV vytvrdzovanie – zvýšená odolnosť proti poškriabaniu

7-vrstvový lak HANÁK PREMIUM

26 rokov skúseností s lakovaním nábytku jasne preukázalo prednosti unikátnej technológie UV vytvrdzovaných základných a vrchných lakov v porovnaní s konkurenciou, ktorá používa štandardné postupy lakovania. Lakovanie pomocou tenkých, do seba prepojených vrstiev zaručuje tú najlepšiu možnú kvalitu povrchu. Nanesením 7 vrstiev sa vždy dosiahne lepšia kompaktnosť a odolnosť povrchu nábytku.

Nanolaky na dyhovaný nábytok

HANÁK NÁBYTOK používa technológiu transparentného akrylovo-polyuretánového NANOLAKU s 5 % leskom (hlboký mat) na dyhovaný a masívny nábytok vrátane interiérových dvier, a to bez príplatku. Ide nielen o výrazný posun v prirodzenom vzhľade materiálu, ale zároveň sa zvyšuje aj kvalita a úžitková hodnota výrobkov. Plochy lakované nanolakom pôsobia oveľa prirodzenejšie, štruktúra dreviny a ich matný vzhľad sú skutočnejšie. Pocitovo menej viditeľného laku dodáva dyhám prirodzenosť a krásu surového dreva.

Voda ani vodná para nábytku neublížia

Vďaka najmodernejšej technológii PUR už nemusíte mať strach o svoj nábytok. Každý jeden diel sa dôkladne nalakuje a jeho povrch kompaktne uzavrie tak, aby sa dovnútra vôbec nedostala vlhkosť. Všetok nábytok HANÁK sa pravidelne laboratórne testuje na pôsobenie chemikálií, vodnej pary, mechanickú odolnosť, farebnú stálosť a stratu stupňa lesku. Vo všetkých týchto aspektoch dosahuje najvyššie možné parametre.

Bez straty lesku

Ani po 15 rokoch nestratil nábytok HANÁK lesk. Počas 15 rokov štandardného používania sa povrch lakovaného nábytku a úžitková hodnota nemenia.

Rovnaký odtieň laku

Aj po 15 rokoch má nábytok HANÁK rovnaký odtieň laku. Zmena odtieňa laku po celom 15-ročnom procese záťaže starnutia je 0 %.

Späť na Prečo HANÁK