Prednosti dverí

Odolnosť proti vlhkosti

Neplaťte navyše za zvýšenú odolnosť proti vlhkosti. Interiérové dvere HANÁK vám ju ponúkajú v rámci štandardnej výbavy. Firma HANÁK NÁBYTOK vylučuje používanie lakov riediteľných vodou, ktoré nespĺňajú požadovanú odolnosť voči vode, a pracuje len s high-end lakmi na báze polyuretánu.

Voliteľné rozmery a farby

Neobmedzujte sa len na bežné rozmery alebo farby. Vďaka výrobným možnostiam spoločnosti HANÁK vám štandardne ponúkame dvere s výškou od 1970 mm až do 2700 mm. Ani skosené dvere v podkrovných stavbách, ani akékoľvek atypické vyhotovenie dverí, nepredstavuje problém.

Najvyššia kvalita povrchových úprav

Dvere HANÁK sa povrchovo spracúvajú rovnakými technológiami ako nábytok. 7-vrstvový lak HANÁK garantuje nadštandardnú kvalitu lakovaných dverí a NANO lak zase kvalitu dyhovaných dverí. Ponuka zladeného nábytku a dvier na mieru je absolútne bezkonkurenčná.

Najvyššia kvalita potvrdená

Interiérové dvere HANÁK zvládli najtvrdšie možné testy kvality v kategóriách extrémne zaťaženie a chemická odolnosť. Po vykonaných skúškach mechanických vlastností boli dvere naďalej funkčné. Skúšky nespôsobili žiadne poškodenia ani deformácie skúšobných vzoriek. Povrchová úprava dvier vykázala aj výbornú odolnosť voči chemikáliám.

Unikátna konštrukcia dverového krídla

Konštrukciu dverového krídla sme zdokonalili tak, aby bolo pre vás každé otvorenie príjemným zážitkom. Vďaka masívnemu rámu z kvalitných českých drevín, vďaka výplni a finálnemu plášťu dverového krídla sa docielila vysoká tuhosť a odolnosť voči tvarovým deformáciám.

Unikátna konštrukcia zárubne

Každá línia zárubní je premyslená tak, aby vyhovovala funkčným aj estetickým požiadavkám. Originálne zaoblené ostenie dodáva zárubniam punc jedinečnosti.

Obložková zárubňa

Zárubne sa vyznačujú detailným remeselným spracovaním a estetickou čistotou. Zárubne sa vyrábajú so všetkými povrchovými úpravami zodpovedajúcimi dekorom dverí, a to vrátane povrchovej úpravy s vysokým leskom. Vsádzajú sa do stavebného otvoru až v koncovej fáze stavby, keď sú hotové omietky a je položená podlaha. Obložkové zárubne sa do svetlosti 2100 mm štandardne osadzujú dvomi skrytými závesmi, nad svetlú výšku 2100 mm tromi. Všetky plochy a hrany obložkových zárubní sú povrchovo upravené tak, aby odolávali vlhkému prostrediu.

Skryté dverové závesy

Tectus – po latinsky „skrytý“. Štandardne používame kompletne skryto uložené závesy v kombinácii s bezpolodrážkovým vyhotovením. Tieto závesy umožňujú nastavenie dverí v troch osách. Dverové krídlo interiérových dverí je vďaka tomu osadené v zárubni s absolútnou presnosťou.

Magnetická zámka a nastaviteľný protiplech

Magnetická zámka spolu s nastaviteľným protiplechom v zárubni prináša pri otváraní dverí nový komfort. Strelka je pri otvorení v líci zámky a vytiahne sa pomocou magnetu až po zatvorení dvier. Tento mechanizmus zabezpečuje pohodlnejší a tichší chod.

Jednotný vzhľad dverí a vrchného kovania

Dizajn kľučky je rovnako dôležitý ako dizajn dverí. Okrem širokého výberu kľučiek so siedmimi povrchovými úpravami vám ponúkame kľučku s povrchovou úpravou zjednotenou s dverovým krídlom. Ľahko tak zjednotíte vzhľad kovania s materiálom dvier alebo celým interiérom.

Individuálny prístup a odborný servis

Interiérové dvere dodávame vždy s kompletným servisom, od profesionálneho poradenstva až po odbornú montáž.

INTERIOR CONCEPT HANÁK

INTERIOR CONCEPT je jednou z hlavných filozofií spoločnosti HANÁK NÁBYTOK. Predstavuje ucelenú ponuku nábytku a dvier s jednotným dizajnom a kvalitou spracovania. Tá vychádza z dlhoročných skúseností s výrobou nábytku HANÁK. Výrobné portfólio je prakticky neobmedzené a vďaka ponuke interiérových dverí u nás aj v strednej Európe bezkonkurenčné.

Ekológia

Výroba nikdy nesmie zaťažiť životné prostredie. Snahou spoločnosti HANÁK NÁBYTOK je to, aby boli výrobky nielen krásne a kvalitné, ale aby bola aj ich výroba veľmi ohľaduplná k životnému prostrediu.

Punc originality

Značku originality interiérových dverí HANÁK nájdete vždy na hrane dverového krídla. Je nielen zárukou originality dvier, ale aj krásnym dizajnovým detailom.

100% pod kontrolou

Stávka na samostatnosť. Celý vývoj a výroba dvier prebieha v Design centre HANÁK a vo výrobnom závode v Popůvkach. Technologické operácie potrebné na výrobu dverového krídla a zárubne sú 100 % pod kontrolou. Výsledkom je kvalita, ktorú vám firmy závislé od subdodávateľov nemôžu zaručiť.

Integrovaný dverový prah

Na vaše želanie je možné interiérové dvere osadiť integrovaným dverovým prahom, ktorý je vsadený do spodnej hrany dverového krídla. Pri otvorených dverách je prah neaktívny a vôbec neobmedzuje funkciu ani vzhľad dvier. Po zatvorení sa prah mechanicky aktivuje a utesní priestor pod krídlom.

Tesnenie

Medzi ďalšie komponenty zabezpečujúce bezchybný chod interiérových dvier patrí aj tesnenie, ktoré je vsadené medzi dverové krídlo a zárubňu. Silikónové tesnenie bežne používané konkurenciou časom stráca farebnosť a pružnosť, preto už nespĺňa svoju funkciu. Utesniť a zároveň dotlmiť dokáže len tesnenie Q-LON, ktoré sa používa na dvere HANÁK. Toto vysokokvalitné tesnenie z polyetylénovej peny zabezpečuje stálu pružnosť.

Záruka 5 rokov

Vysoká kvalita použitých vstupných materiálov spolu s modernou automatizovanou výrobou a so špičkovou úrovňou povrchových úprav umožňuje poskytovať štandardne 5-ročnú záruku na všetky interiérové dvere a zárubne HANÁK.

Späť na Prečo HANÁK