Profil spoločnosti

Interiérové štúdio HANÁK Kazanská

Spolupracujeme so spoločnosťou HANÁK NÁBYTEK, pretože veríme v kvalitný český nábytok. Naším cieľom je ponúkať zákazníkom istotu a spoľahlivosť. Za Vaším maximálnym komfortom a absolútnou spokojnosťou stojí tím zložený z odborníkov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami v odvetví interiérov a nábytku. Pričom sú Vám po celú dobu k dispozícií. Od počiatočného návrhu, počas realizácie až po pozáručný servis. Súčasťou našej filozofie je snaha robiť to tak, aby ste sa Vy cítili v nami zhodnotenom priestore príjemnejšie.

Vďaka širokej ponuke kuchýň a nábytku HANÁK dokážeme vyhovieť požiadavkám všetkých klientov. Robíme projekty rôznych druhov, rozmerov a rozpočtov, od návrhov kuchýň až po rozsiahle obytné zóny. Realizujeme kompletné interiéry podľa vašich predstav, ktoré sú doslova šité na mieru. Ako doplnkové služby, v rámci zariaďovania interiérov, ponúkame aj spotrebiče, podlahy a bytové doplnky.

HANÁK NÁBYTOK je tradičná česká firma s s viac než 30-ročnou tradíciou, za ktorou stoja už 4 generácie rodiny Hanákovcov, ktoré sa naplno venovali a venujú výrobe toho najkvalitnejšieho nábytku. Nejde o reklamný slogan, ale o skutočné roky tvrdej práce, dlhého radu skúseností a nadšenia, s ktorým dnešní majitelia, otec a syn Stanislavovia Hanákovci, rovnako ako zamestnanci firmy nábytok vyrábajú a posúvajú ďalej nielen s originálnym dizajnom, ale predovšetkým s kvalitou.

Vďaka vlastnému vývoju, moderným technológiám, ale aj poctivému ručnému remeslu vyrába firma HANÁK ročne státisíce nábytkových zostáv pre zákazníkov nielen v Česku, ale po celom svete.

Okrem neobyčajnej kvality a vlastného dizajnu je v súčasnosti jednou z hlavných predností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, ktorý znamená domov v jednej značke, teda od jedného výrobcu. Firma HANÁK NÁBYTOK má jedinečné portfólio, ktoré nemá konkurenciu. Nikto iný v Česku a pravdepodobne ani v Európe nevyrába interiérový nábytok vrátane interiérových dverí. V tom je HANÁK absolútne výnimočný.

Exkluzívna kolekcia PREMIUM predstavuje nábytok a dvere s najkvalitnejšou povrchovou úpravou 7-vrstvovým lakom a z ušľachtilých dýh. Kolekcia TREND zahŕňa nábytok v drevodekoroch a kvalitných lesklých alebo matných laminátoch.