AKO HANÁK CHRÁNI VAŠE ZDRAVIE?

ZDRAVIE VÁS A VAŠICH BLÍZKYCH NA PRVOM MIESTE

HANÁK opäť potvrdil svoju poprednú pozíciu v rámci Európy v oblasti ochrany zdravia spotrebiteľa. Nielen kuchyne a kúpeľne, ale aj všetok bytový nábytok, ako sú spálne, detské izby, šatne, pracovne a ďalšie, nielenže splnili prísnu normu EÚ, ale ako vždy sú výsledky niekoľkonásobne pod jej limitom.

STOP ÚNIKU FORMALDEHYDU

Každý deň rieši väčšina z nás otázku výberu kvalitných potravín a kozmetiky. Zároveň si ale mnoho z nás neuvedomuje, aké nebezpečenstvo pri zlej voľbe dodávateľa nábytku a ďalších bytových doplnkov, na neho číha doma, kde z dôvodu hermeticky uzatvoreného priestoru miestností bytov a domov, vďaka kvalitne tesniacim oknám a nedostatočnému vetraniu, môžeme vdychovať karcinogénny formaldehyd uvoľňujúci sa z tohto nekvalitného nábytku a vybavenia interiéru.

KDE OSTATNÍ KONČIA, HANÁK ZAČÍNA

Preto vždy kladieme veľký dôraz na kvalitu vstupných materiálov, ktorú si presne definujeme a následne využívame najmodernejšie technológie k ich spracovaniu. Vďaka tomu dosahujeme 9x nižšie hodnoty úniku formaldehydu ako nariaďuje norma EÚ.

ANTIBAKTERIÁLNY POVRCH

Najvyspelejšie robotické technológie lakovania za použitia nano lakov zaisťujú antibakteriálny povrch našich výrobkov, čo predstavuje v dnešnej dobe tiež jedno z hlavných tém. Naším nábytkom je vybavené nejedno zdravotnícke zariadenie.

Či už Vaše kroky povedú kamkoľvek, vždy sa pýtajte na pôvod a kvalitu materiálov, ich spracovanie a potrebnú certifikáciu. U nás sme vždy niekoľkonásobne pod stanovenými normami, pretože sa neuspokojíme iba s ich splnením, ale dbáme na maximálnu ochranu Vášho zdravia..

Všetky certifikáty nájdete tu: www.hanak-nabytek.cz/sk/o-firme/certifikaty

Späť na novinky