Interiérové dvere najvyššej kvality

Interiérové dvere sú jedným z dominantných prvkov interiéru a možnosť zladiť ich s okolitým nábytkom je obrovský benefit, ktorý si u nás možno dopriať. Môžete objednávať dvere všetkých farieb RAL, a to v lakovaní 100% vysoký lesk alebo hlboký mat, či aj v mnohých prírodných dekoroch dýh v rôznych odtieňoch morenia, od svetlého prevedenia až po morenia v odtieni antracit.

 

Dokonalosť dverí HANÁK spočíva predovšetkým v detailoch. Naše dvere sú svojou unikátnou vnútornou konštrukciou a dverovým plášťom o minimálnej hrúbke 6 mm nedostižné vo všetkých parametroch. Aj preto si môže firma HANÁK s kľudom dovoliť vyrábať dvere až do výšky 3 metrov a prispôsobovať ich tak vašim potrebám. Veľký dôraz je tiež kladený na kovanie dverí, ktoré tu hrá veľmi dôležitú úlohu.

 

Dvere HANÁK sa delia do dvoch základných kategórií, a to na dvere PREMIUM a dvere LITE. Hlavný rozdiel spočíva v dizajne zárubní dverí. Dvere LITE majú zárubňa v precíznom a minimalistickom dizajne. Dverové zárubňa radu PREMIUM je vrcholom elegancie a luxusu. Ich jemne skosený dizajn iste ocenia milovníci dokonalosti a jedinečného štýlu.

 

U nás si skrátka vďaka širokej ponuke môžete vyladiť všetko do exkluzívneho dizajnu v prvotriednej kvalite.

Späť na novinky