Vstavaný odsávač berbel Unseen ZDARMA

PODMIENKY AKCIE

Vstavaný odsávač berbel Unseen v hodnote 1 614 Eur ZDARMA. V prípade, že sa do Vašej kuchyne hodí iný dizajnový odsávač nemeckej značky berbel, dostanete naňho zľavu v tejto hodnote. Akcia platí pri objednávke kuchynského nábytku HANÁK nábytek v jednom z naších štúdií v celkovej hodnote minimálne 10 000 Eur. Akcia platí do koca roka 2022. Zľavy sa nedajú kombinovať.

FIRSTLINE UNSEEN

Vstavaný odsávač pár berbel FIRSTLINE UNSEEN robí svojmu menu česť. Každý z nás chce mať vo svojej kuchyni moderný odsávač pár, ale nie každý ho chce mať priamo na očiach. Pre túto skupinu ľudí je
berbel FIRTSLINE UNSEEN perfektná voľba. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii sa dá bez problémov zabudovať aj do plytších skriniek. O optimálne nasávanie znečisteného vzduchu sa postará BackFlow technológia a náš patentovaný berbel princíp. Aj keď je odsávač pár berbel FIRSTLINE UNSEEN plne integrovaný v skrinke, jeho ovládanie pre reguláciu výkonu a osvetlenia varnej dosky s funkciou nastavenia teploty svetla je komfortne prístupné a je možné ešte vylepšiť prikúpením diaľkového ovládača BFB 5 v systéme berbel Connect – REMOTE, alebo berbel Connect – REMOTE CONTROL.

Viac informácií o odsávačoch berbel: www.berbel.cz

Späť na novinky